Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Орфеј 4 * – Пампорово

Хотел Орфеј 4 * – Пампорово

 
(0 Оцени)
Хотел ОРФЕЈ 4 * – ПАМПОРОВО
 

 10% попуст за резервација за престој во период од 11.03-31.03.2023 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање 29.12-01.01.2023 22.12-28.12.2022 09.01-20.01.2023 05.03-19.03.2023
на база ПОЛУПАНСИОН 02.01-08.01.2023 19.02-04.03.2023
Вид на сместување  Мин.3 ноќ  21.01-18.02.2023 мин. 3 ноќ.
Двокреветна соба 2+1                           246 €                             134 €                           124 €                            102€
Двокреветна соба (Премиум) 2+1                            260€                             146 €                           134 €                           110 €
Фемили Апартман 2+2 310€ 176€ 162€ 133€
Едноспален Апартман 2+2 336€ 201€ 184€ 151€
Едноспален апартман 3+0

3+1

 

347 €

                            208 €                           192 €                           157 €
Еднокреветна соба 1 + 0                           190 €                             108 €                           99 €                           80 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)
Дополнителни услови :
▪ Дете од 02-12,99 год на дополнително легло со двајца возрасни во  соба- Бесплатно
▪Дете од 02-12,99 год на редовно легло  во соба – 50% попуст
▪ Две деца од 2 – 12,99 год со 1 возрасен плаќаат по 50% од цената за легло
▪ Четврти возрасен во Апп доплаќа 15% од вкупната цена на апартманот
▪ Сместување во Фемили апартман цената е за 2 возразни +2 деца до 07.99години или 3 возрасни
§  Сместување во едноспален апартман 2+2, цената е за 2 возрасни + 2 деца до 12,99 год
§  Сместување во едноспален апартман 3+1, цената е за 3 возрасни + 1 дете до 12,99 год
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 105€, дете 55€  (незадолжително)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register