Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Хот Спрингс СПА 4 *

Хотел Хот Спрингс СПА 4 *

 
(0 Оцени)

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог)
www.hotsprings-spa.com

 

Редовен ценовник за 2022 год.

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит

(2+2)

Алпин апп (2+3)
06.03-28.07.2022
06.09-23.12.2022
Недела-четврток 61€ 68€ 73€ 80€ 94€
Петок и сабота 73€ 79€ 84€ 93€ 104€
29.07-05.09.2022 Недела-четврток 71€ 75€ 80€ 88€ 101€
Петок и сабота 83€ 90€ 93€ 100€ 113€

 

 

 

 

ВИЛА СО 3 СПАЛНИ СОБИ(6+3)

02.01-28.07.2022
0
6.09-23.12.2022
29.07-05.09.2022
Недела-четврток Петок и сабота Недела-четврток Петок и сабота
363€ 436€ 422€ 495€

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

 • 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
 • 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

 

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

 

Дополнителни услови :

 • За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 32€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€ на ден
 • Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 75% посто плаќа од цената на возрасен
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 42€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 32€ на ден

 

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register