Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Grand Royal 4*-ILINDEN/8MI SEPTEMVRI 2022

Grand Royal 4*-ILINDEN/8MI SEPTEMVRI 2022

 
(0 Оцени)
GRAND ROYALE 4* – Банско

ИЛИНДЕН 30.07-02.08/2022г

8МИ СЕПТЕМВРИ 08.09-11.09/2022г

3ноќевања со појадок

www.grandroyale.bg
ЦЕНИ ПО СОБА за пакет 3 ноќевања со појадок за 2 лица/4 лица(двоспален)
НП
Студио 2+1 130€
Едноспален апартман 2+2 140€
Двоспален апартман 4+2 252€
Доплата за полупансион :

возрасен – 15€

дете (3-12.99 год.)  8€

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register