Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Hotel Regnum 5*- 8MI SEPTEMVRI

Hotel Regnum 5*- 8MI SEPTEMVRI

 
(0 Оцени)

Хотел РЕГНУМ 5* – Банско

8МИ СЕПТЕМВРИ 08.09-11.09/2022

11 ОКТОМВРИ      08.10-11.10/2022

 

Вид на сместување    
НП ПП НП ПП
Јуниор сјуит (2+0) 69€ 87€ 75€      96€
Едноспален апартман (2+1) 75€ 93€ 81€ 101€
Едноспален апартман поглед планина  (2+2) 81€ 99€ 86€ 107€
Делукс апартман 86€ 105€ 92€ 113€
Делукс апартман поглед планина 92€ 110€ 98€ 118€
Двоспален апартман (4+2) 132€ 170€ 138€ 179€
Деца до 9.99 год. на дополнително легло – бесплатно
Деца од 10-12.99 год. на дополнително легло 18€ 25€ 21€ 28€
Возрасен на дополнително легло 25€ 35€ 28€ 38€

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ :

  • Бонус ноќевања – 7=6 / 14=12

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
  • Користење на “REGNUM AQUA PARK” во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште
  • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода. Бесплатна употреба и превоз во ниска сезона до 18.07.2022

 

  • Детски кат и анимација за деца
  • Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register