Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Argisht Partez Hotel 4*-Zlatni Pesoci

Argisht Partez Hotel 4*-Zlatni Pesoci

 
(0 Оцени)

Argisht Partez Hotel 4*-Zlatni Pesoci

Цните се по соба за двајца , на ден во евра и вклучуваат: сместување, оброци на база All inclusive.

 

Вид на соба Конти-нгент Настанени
05.05-11.06 12.06-01.07 02.07-30.08
Мин. Макс. 14.09-15.10 31.08-13.09
BB ALL BB ALL BB ALL
Студио парк 2 2+1/2+0 64 95 86 116 124 155
еднокреветна 1 1+1/1+2 64 95 86 116 124 155
Студио базен 2 2+1/2+0 74 102 94 125 133 164
Еднокреветно студио базен   1 1+1/1+2 74 102 94 125 133 164
Апартман со една спална-парк   2 2+2/3+1/3+0 79 107 102 132 144 176
Апартман со една спална- базен 2 2+2/3+1/3+0 90 115 112 143 154 186
Двоспален апартман   4 4+1 154 210 198 259 267 327

 

 

Редовно легло Допoлнително легло
Дете од  2  до 11,99 год – при 2+1 -100%
Дете од 2   до 11,99 год – при 1+1 Плаќање како еднокреветна соба
Деца од 2  до 11,99 год – при 1+2 Плаќање како еднокреветна соба
Деца од 2  до 11,99 год – при 2+2 Прво дете -100%, Второ/трето  дете –  50%
Возрасен на дополнително легло   при 3+0 , 3+2, 4+0, 4+1 -30%
Дете до 1,99 год Free

 

Возрасен со дете до 1.99г плаќа еднокреветна соба
Доплаќање за Полупансион за возрасен   / за дете от 2 до 12,99 Возрасен  – 10 евра по лице  на ден  /  дете- 5евра на ден

 

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register