Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

 Bomo Pallini Beach Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Kalithea)

 Bomo Pallini Beach Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Kalithea)

 
(0 Оцени)

 

Bomo Pallini Beach Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Kalithea)

                              

Локација: Хотелот се наоѓа на полуостровот Касандра, 2 км од Калита (20 мин. Прошетка), 80 км од аеродромот во Солун.

Можете да прошетате до Калита во секое време и да уживате во пријатната атмосфера, да купувате подароци во традиционалните продавници за сувенири, да вечерате во пријатни грчки таверни или само да шетате по шеталиштето  кое нуди спектакуларен поглед кон морето. Вечерите можете да ги поминете во најпопуларните ноќни клубови и дискотеки во Халкидики.

Опис: Популарен хотел што дели територија со палатата Атос. Се состои од централна зграда од девет спрата и еднокатни бунгалови.

Поседува прекрасна плажа, избор на простории, ресторан, таверна, барови, разни објекти за забава.

Услуга: Полупансион – појадок и вечера (HALF BOARD)

 

НАПОМЕНА: ЗА ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ ДИРЕКНО ВО АГЕНЦИЈА 

 • Вклучено
  All inclusive
  Интернет
  Паркинг
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  Детско катче
  Појадок

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register