Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

БУДВА ЛЕТО 2024

БУДВА ЛЕТО 2024

 
(0 Оцени)

Црна гора лето 2024 Будва – бисер на Јадранот, центар на медитеранскиот туризам. Место каде се вкрстени влијанијата на истокот и западот, хеленската и римската култура. Стариот град со својата архитектура привлекува илјадници туристи, кој во вечерните часови се претвара во отворен театар за сечиј вкус. “Будванска ривиера“ ги нуди 35-те најпознати плажи на Јадранот (Јаз, Плоче, Трстено, Могрен, Словенска плажа, Бечичи, Милочер, Св.Стефан…) кои во комбинација со интензивниот ноќен живот се главна каректеристика поради кои се доаѓа во оваа престолнина на Црногорскиот туризам

 

ТЕРМИНИ I категорија II категорија
19.06. – 28.06.2024 149 € 129 €
28.06. – 07.07.2024 169 € 149 €
07.07. – 16.07.2024 195 € 169 €
16.07. – 25.07.2024 215 € 189 €
25.07. – 03.08.2024 219 € 195 €
03.08. – 12.08.2024 219 € 195 €
12.08. – 21.08.2024 205 € 175 €
21.08. – 30.08.2024 185 € 159 €
30.08. – 08.09.2024 159 € 129 €

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register