Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ
Image Alt
Amazing Tour

Хотел Дрим-Струга ****

Хотел Дрим-Струга ****

2000МКД 1600МКД  
(1 Оцени)

Хотел Дрим-Струга 4*

Лето 2021

 

Тип на услуга Цена
5 Ноќевања 159 
7Ноќевања 215
10 Ноќевања 289 

 

 

 

 

 

 

Цената е по лице на база полупансион(Појадок и Вечера)

Користење на надворешен и внатрешен базен

Спа центар

Детско катче

Фитнес

Паркинг

Куглана

 

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

Деца од 06-12 год. – доплата 50% од сумата

 

 • Дестинација
 • Време на прием
  Околу 12 часот
 • Време на излез
  Околу 10 часот
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Сауна

Локација

Хотел Дрим се наоѓа во непосредна близина на центарот на Струга

Хотел Дрим има ресторан со 500 места, 2 банкет сали со капацитет од 120 и 400 места. Во ресторанот може да ја пробате македонската и интернационалната кујна. Има 7 конференциски сали, внатрешен и надворешен базен, куглана, сопствен паркинг и плажа. Во новоотворената тераса Струшки Кепенци, гостите можат ги вкусат вкусните македонски специјалитети.

You don't have permission to register