Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

HOTEL FESTA SOFIA 4 *

HOTEL FESTA SOFIA 4 *

 
(0 Оцени)

HOTEL FESTA SOFIA 4 *

 

Тип на услуга Цена
Двокреветна соба 27
Еднокреветна соба 40

 

 

 

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 • Ноќевање со појодак .

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

 

Хотелот e на локација која овозможува брз пристап до центарот на Софија, како и до Музејот на национална историја, Бојанската црква која датира од 1259 година која е под заштита на УНЕСКО и националниот парк Витоша. Хотелот располага со соби кој се модерно и стилски уредени и сите имаат поглед кон градот или кон планината Витоша. Хотелот нуди бесплатен бежичен интернет. Виски барот во хотелот е идеално место за ноќни забави и дружења.

 • Вклучено
  Интернет
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register