Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ МУРИТЕ 4* – БАНСКО 8-МИ МАРТ

ХОТЕЛ МУРИТЕ 4* – БАНСКО 8-МИ МАРТ

 
(0 Оцени)

8ми МАРТ

БАНСКО

ХОТЕЛ МУРИТЕ 4*

ТЕРМИН: 08.03-10.03.2024

Цена 150 евра по лице за 2 ноќевањa на ALL INCLUSIVE во двокреветна соба(2 + 0) во главна зграда

Цена 140 евра по лице за 2 ноќевањa на ALL INCLUSIVE во двокреветна соба (2 + 0) во споредна зграда

Вклучен превоз Скопје – Банско – Скопје

Во цената е вклучено:

All Inclusive(појадок, ручек, ужина, вечера, алкохолни и безалкохолни пијалоци 10-22 часот)

Користење на внатрешен базен

Џакузи

Парна Бања

Сауна

Фитнес

Интернет

Паркинг

Организирана забава со жива музика

070 322 788

02 2463 774

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register