Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Hotel Murite 4*-ILINDEN/8MI SEPTEMVRI

Hotel Murite 4*-ILINDEN/8MI SEPTEMVRI

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МУРИТЕ 4* -БАНСКО

Термин 30.07-02.08/2022-ИЛИНДЕН

08.09-11.09/2022г-8МИ СЕПТЕМВРИ

Вид на сместување Азалиа Орхидеа
Двокреветна соба ( 2+0) 300€ 270€
Едноспален апартман (2+2) 360€ 330€
Двоспален апартман (4+1) 600€ 540€

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ЗА 2 ЛИЦА/4 ЛИЦА(ДВОСПАЛЕН АПП)  НА БАЗА АЛЛ

Дополнителни услови :

  • Прво дете од 0-13.99год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 0-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Дете на редовно легло до 13.99г плаќа 50%  попуст од сумата .
  • Возрасен на дополнително легло – 25 % попуст од сумата .
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми
  • НАПОМЕНА : За сместување во троспален апартман се плаќаат 6 редовни суми
  • Доплата за еднокреветна соба 50% + од редовната двокреветна соба

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар (внатрешен затоплен базен ,надворешен базен , детски базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Детски кат, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register