Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Перелик 5 * Пампорово

Хотел Перелик 5 * Пампорово

 
(0 Оцени)

PERELIK 5* – Пампорово

 

ЗИМА 2023

 

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-15.12.2023 16.12-27.12.2023
на база ноќевање со појадок 09.03-31.03.2024 04.01-19.01.2024 28.12-03.01.2024 20.01-23.02.2024
Вид на сместување 24.02-08.03.2024
Јуниор сјуит 2+2 57€ 66 € 107€ 72 €
Двоспален апартман / мезонет 4+2 55 € 63 € 103 € 69 €

Во цената е вклучено : појадок , користење на внатрешен базен,џакузи, фитнес,ладна соба,  сауна,парна бања, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет

 

 

Дополнителни услови :              

 

 • Доплата за вечера возрасни 25€ по лице на ден, деца 7-11.99- 16€
 • Деца до 6.99 год. – бесплатно

 

 • Деца од7-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 • Деца од 7-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст

 

 • Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

 

 

 • Доплата за еднокреветна соба – 30€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба

 

 • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (5-11.99 год.) – 50€

 

 • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register