Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Перун Платинум Хотел & Казино 4*

Хотел Перун Платинум Хотел & Казино 4*

 
(0 Оцени)

www.hotelperunbansko.com

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-17.12.2021 18.12-26.12.2021

04.01-06.01.2022

27.12-03.01.2022 20.01-07.02.2022
на база ПОЛУПАНСИОН 07.01-19.01.2022
08.02-28.03.2022
Двокреветна соба – економи 2+1 48€ 63€ 93€                             53€
Двокреветна соба – без балкон 2+1 49€ 67€ 99€                             56€
Двокреветна соба – со балкон 2+1 51€ 69€ 101€ 58 €
Јуниор сјуит * 2+2 61€ 82€ 122€ 69€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен,

сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.

 

Дополнителни услови :

  • Дете до 1.99 год. – бесплатно
  • Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
  • Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
  • Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
  • Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
  • Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register