Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Hotel: Premier Luxury 5* -Bansko

Hotel: Premier Luxury 5* -Bansko

 
(0 Оцени)

Hotel: Premier Luxury 5* -Bansko

Цените се валидни за период од 03.06-30.06/2022г

Локација : 150 м од жичарницата

Тип на соба ПОЛУПАНСИОН
Егзекутив  (2+0)  91€
Апартман супериор (2+2)  102€
Двоспален апартман лукс (4+0) цена за 4 возрасни лица 183€
Деца до 5.99г Беспплатно
Деца од 06-11.99г 18€ за полупансион
Возрасен на доп легло 30€ за полупансион
Поглед планина 12€

Цените се дадени по соба/АПП   на ден за 2 лицана база  ноќевање со појадок и вечера

Цената за двоспален апартман е пресметана за 4 возрасни лица

Во цената е вклучено :

  • Појадок и вечера
  • Бесплатно користење на Spa & Wellnes (надворешен и внатрешен затоплен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Детски кат
  • Бесплатен Wi-Fi интернет
  • Бесплатен надворешен паркинг

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса – 1 € на ден за лице
  • Патничко осигурување

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register