Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ВЕЛИГДЕН 2023 – ХОТЕЛ МУРИТЕ 4*

ВЕЛИГДЕН 2023 – ХОТЕЛ МУРИТЕ 4*

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МУРИТЕ – ВЕЛИГДЕН 2023

Хотел МУРИТЕ 4*

ТЕРМИН:14.04-17.04.2023

Вид на сместување 2 ноќевања / All Inclusive 3 ноќевања / All Inclusive
Зграда АЗАЛИА
Двокреветна соба (2+0) 128€ 186€
Едноспален апартман (2+2) 142€ 206€
Двоспален апартман (4+2) 128€ 186€
Зграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 120€ 168€
Едноспален апартман (2+2) 133€ 190€
Двоспален апартман (4+2) 120€ 168€
Празничен велигденски ручек 16.04.2023 со жива музика
• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст
• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • 2 или 3 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
 • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register