Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ
Хотел конак

Хотел Лаки 5* Банско

Хотел Лаки 5* Банско

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ЛАКИ 5* БАНСКО

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

 

7=6  за период од 09.01-21.01.2023г

 

ХОТЕЛ ЛАКИ 5* БАНСКО
   
Цените се по лице за 1 ноќевање

На база Ноќевање со појадок

01.12-21.12.2022 22.12-26.12.2022

22.01-12.03.2023

27.12-02.01.2023 03.01-08.01.2023 09.01-21.01.2023 13.03-09.04.2023
   
Студио Стандард (2+1) 50 78 139 91 70 55
Студио Лукс (2+1) 57 87 155 103 79 63
Апартман стандард плус (2+2) 75 118 211 139 107 84
Апартман лукс плус (2+2) (3+1) 85 133 237 156 120 95

 

Доплата за вечера: возразен-26, за деца-16€  (04-11.99 год)

Деца од 0-3.99 год – БЕСПЛАТНО

дете од 04-11.99 години БЕСПЛАТНО на дополнително легло

Две деца од 0-11.99 години во Апартмани =БЕСПЛАТНО.

Возрасен на дополнително легло 40% попуст

Доплата за новогодишна вечера 160€ возрасен, 110€ деца

 

Во цената е вклучено:

 • Бесплатно користење на внатрешен базен за деца и возрасни
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес, ски гардероба, шатал, детски кат, солена соба,интернет,паркинг

 

 • Дестинација
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

   
You don't have permission to register