Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

  Miraggio Thermal Spa Resort 5* Deluxe  (Chalkidiki-Kassandra)

  Miraggio Thermal Spa Resort 5* Deluxe  (Chalkidiki-Kassandra)

 
(0 Оцени)

  Miraggio Thermal Spa Resort 5* Deluxe  (Chalkidiki-Kassandra)

                              

Локација: Каунти Каунти, 5,5 км од Паjури, 21 км од Неа Скиони, 37 км од Позиди, 110 км од аеродромот во Солун, 120 км од пристаништето во Солун. По море – 2 часа до Солун. Miraggio Thermal Spa Resort 5* Delux е нов хотел изграден во 2016 година, има 6 спрата и 8 лифтови. Стил на амфитеатар (9 нивоа).

Хотелот се простира на 14 хектари приватно одморалиште кое има сè што ви треба за добар одмор, а посебно за најпребирливите патници. Локацијата и архитектонскиот дизајн ви овозможуваат да уживате во Света Гора и живописниот залив Торони. Хотелот изобилува со погледи кон прекрасни борови шуми, елегантни градини, марини и живописни базени со фонтани, палми…..

Опис: Хотелот поседува спектакуларно одморалиште за амфитеатар, приватна песочна плажа, јахти, марини, широк избор на удобни простории, ресторани, барови, ултра-модерен конференциски центар, базен и врвна услуга.

Услуга: Ноќевање и појадок, Полнпансион, Полупансион. (Bed and Breakfast, Full Board, Half Board)

 

НАПОМЕНА: ЗА ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ ДИРЕКНО ВО АГЕНЦИЈА 

 • Вклучено
  All inclusive
  Интернет
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  Детско катче
  Паркинг
  Појадок

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register