Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ
Хотел конак

Хотел Орловец 5 *Пампорово – Зима

Хотел Орловец 5 *Пампорово – Зима

 
(0 Оцени)
ORLOVETS 5* – Пампорово-Зима 2023
Цените се по лице на ден на база ноќевање со појадок 01.12-15.12.2023 16.12-27.12.2023 28.12-03.01.2024 20.01-23.02.2024
Вид на сместување 09.03-31.03.2024 04.01-19.01.2024
24.02-08.03.2024
Двокреветна соба – 2+1                    57€                   66€ 104€ 72€
НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, интернет, паркинг, транспорт до ски лифт (по распоред), ски гардеробер,
Дополнителни услови :

Доплата за вечера  возрасни 25 евра по лице на ден, деца од  06-11.99- 16евра

▪ Дете до 5.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 6 – 11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
Доплата за новогодишна вечера   105 € возрасни – 55€ за деца од 06-11.99 години.
▪ Доплата за сместување во апартман 2+2 – 40€ на ден
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 • Дестинација
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

   
You don't have permission to register