Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Перелик 5 *

Хотел Перелик 5 *

 
(0 Оцени)

Перелик 5* – Пампорово

 

www.perelikhotel.com

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 12 % за резервација до 30.11.2022

 

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-16.12/2022 17.12-28.12/2022 29.12-03.01/2023 21.01/2023
на база ноќевање со појадок 04.03-09.04/2023 04.01-20.01/2023 17.02/2023
Вид на сместување 18.02-03.03/2023
Јуниор сјуит 2+2 52€ 58€ 92€ 63€
Двоспален апартман / мезонет 4+2 49€ 55€ 87€ 60€

Во цената е вклучено : појадок , користење на внатрешен базен,џакузи, фитнес,ладна соба,  сауна,парна бања, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет

 

 

Дополнителни услови :             

 

  • Доплата за вечера возрасни 23€ по лице на ден, деца 7-11.99- 14€
  • Деца до 5.99 год. – бесплатно

 

  • Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Деца од 6-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст

 

  • Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

 

 

  • Доплата за еднокреветна соба + 25€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба

 

  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 98€, дете (5-11.99 год.) – 52€

 

  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register