Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5*-Банско-Зима

Хотел Регнум 5*-Банско-Зима

 
(0 Оцени)

 

 

REGNUM 5* – Банско-ЗИМА 2023  
 
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ  
БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023) – валидни резервации направени после 21.11.2023

30 % попуст за резервациии за престој од 04.01-14.04.2024 

 

 

 
Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-03.01.2024 22.12-26.12.2023

04.01-08.01.2024

25.01-27.01.2024

09.02-25.02.2024

09.01-24.01.2024

26.02-17.03.2024

28.01-08.02.2024

01.12-21.12.2023

18.03-14.04.2024

Вид на сместување
Јуниор суит 2+0 242€ 192€ 159€ 131€
Едноспален апартман 2+1 259€ 203 € 170€ 142€
Едноспален апартман – поглед планина 2+1 265€  210 €  175 € 147€
Едноспален апартман – делукс 2+2 270 € 214 € 181 € 153€
Делукс едноспален со поглед на планина 4+2  276 € 220 € 187 € 159€
Двоспален апартман 4+2 467€ 367€ 284€ 250€
Двоспален апартман- со поглед планина 4+2 472€ 373€ 289€ 255€
Дете  до 0-6.99год  БЕСПЛАТНО 1€
Дете  од 6.99-12.99 год. на доп.легло 40 € 35 € 29 € 23€
Доплата за возрасен на доп.легло 79 € 74 € 57 € 40€
Доплата за апартман со балкон  5€ за апартман на ден .
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :  
▪ Доплата за  вечера : возрасен – 28€, дете 07-12.99 години

-17€

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 165€, дете (11-16.99 год.) – 99€, дете (6-11.99 год.) – 50€ , 03-05.99 години 30 €
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register