Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

SKI OPENING – КОПАОНИК – ХОТЕЛ ЗОНЕД СПА 4 *

SKI OPENING – КОПАОНИК – ХОТЕЛ ЗОНЕД СПА 4 *

 
(0 Оцени)

SKI OPENING – КОПАОНИК – ХОТЕЛ ЗОНЕД СПА 4 *

ОТВАРАЊЕ НА СКИ СЕЗОНА 2024
КОПАОНИК
СПА ХОТЕЛ ЗОНЕД 4*
ТЕРМИН: 08 – 10 ДЕКЕМВРИ
ПАКЕТ ЦЕНА: 130 евра. по лице за 2 ноќевања на база Полупансион во апартман

Користење на Спа центар, Фитнес , Интернет,Паркинг.

Деца од 0-04 години со 2 возрасни Бесплатно

Прво дете од 04 до 11.99 години на дополнително легло 60 % попуст

Второ и Трето Дете од 04-11.99 години на дополнително легло со 2 возрасни 70 % попуст од основната цена

Трет возрасен 30 % попуст од цената

Агенцијата го задржува правото за отказ на аранжманот најдоцна до 7 дена пред поаѓање доколку не е исполнет бројот на пријавени лица предвидени по програмата за ова патување.

Доплата за туристичка такса од 1 евро се плаќа на рецепција
070 322 788
02 2463 774

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register