Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

SUN CITY 3*-Сончев Брег

SUN CITY 3*-Сончев Брег

 
(0 Оцени)

SUN CITY 3*-Сончев Брег

 

Хотелот SUN CITY 3* се наоѓа во тивка и мирна околина, во северозападниот дел на Сончев Брег, оддалечен 300 м од прекрасната песочна плажа.  Хотелскиот комплекс, се состои од пет одделни згради распоредени во комплекс во облик на буквата П, кој создава атмосфера на пријатно место за одмор, со поглед на базен од секоја соба, одделен двор, прекрасно уредена градина и детско игралиште. Реновиран во 2013 година, хотелот SUN CITY 3* им нуди на своите гости сместување во 100 двокреветни, удобно дизајнирани соби, 8 апартмани и 2 соби за лица со посебни потреби. Секоја соба има посебна бања, кабловска телевизија, фрижидер, телефон и балкон со поглед на базен. Рецепцијата им нуди на гостите на хотелот дополнителни услуги како што се информации, размена на валута, сеф, пеглање, хемиско чистење, Rent-a-car, медицински услуги, итн. Други објекти на располагање на гости на хотелот се отворен базен со дел за деца, лежалки и чадори, масажи, базен бар, sky бар, ресторан, интернет кафе, маса за билијард и пинг-понг.

 

Специјален попуст  од 41€ по лице на ден за  08.07-22.07/2022

ТЕРМИН 15.05-16.06/2022

11.09-30.09/2022

17.06-07.07/2022

24.08-10.09/2022

08.07-23.08/2022
ALL INCLUSIVE ALL INCUSLIVE ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба 35€ 40€ 53€
Лице во апартман

 

35€ 40€ 53€

 

За сместување во апартман се плаќаат  полни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца (едно до 12,99 г, второ до 2,99 г) или 3 возрасни+1 дете до 2,99 г

Апартман – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год,  3 возрасни + 2 деца (едно 12,99 год, второ до 2,99 год), 4 возрасни + 1 дете до 2.99 год

Попусти:

Дете до 3,99год – бесплатно

Дете до 12.99 години – бесплатно во двокреветна соба или апартман

Второ дете до 12,99 год во апартман – плаќа 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – 30% попуст од регуларната цена

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register