Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Сани Хилс 3*

Хотел Сани Хилс 3*

 
(0 Оцени)
SUNNY HILLS 3* – Пампорово
www.sunnyhillsbg.com
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2021, 06.01-02.03.2022, 04,03-10.03.2022
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2022

11.03-10.04.2022

20.12-28.12.2022

20.01-10.03.2022

29.12-01.01.2022 02.01-19.01.2022
Студио (2 возрасни) 75€ 89€ 98€ 89€
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.) €75 89€ 98€ 89€
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.) 80€ 92€ 103€ 91€
Студио (3 возрасни) 91€ 96€ 108€ 96€
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.) 94€ 109€ 192€ 109€
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.) 94€ 109€ 192€ 109€
Двоспален апартман (4 возрасни) 96€ 120€ 204€ 120€
Триспален апартман (макс. 5 возрасни) 120€ 156€ 240€ 156€
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 16€, дете (6-11.99 год.) – 8€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register