Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ
Хотел конак

Гранд Хотел Нирвана – Сончев Брег

Гранд Хотел Нирвана – Сончев Брег

 
(0 Оцени)
ГРАНД ХОТЕЛ НИРВАНА**** – СОНЧЕВ БРЕГ
      ЗА УПЛАТА ДО :  30.04.2023  15 %  попуст
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ALL INCLUSIVE 02.06 -15.06.2023 16.06-06.07.2023 07.07-20.07.2023 21.07-12.08.2023
Вид на сместување 10.09-16.09.2023 27.08-09.09.2023 13.08-26.08.2023
Двокреветна  соба        2+2 52                               62                               74 85
Едноспален апартман  4+2 65 78 92 106
Во цената е вклучено : ноќевање, исхрана на база all inclusive ( појадок,ручек,ужинка,вечера ) и пијалоци безалкохолни и алкохолни 10:00 – 02:00 Бесплатни лежалки,бањарки и чадор на базен и на плажа

Паркинг на ден 10 евра

150 м од плажа

Дополнителни услови :        
▪ Деца до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
▪ Прво дете од 4-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 4-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на  дополнително легло  – 20% попуст
 • Дестинација
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг
  Сауна
  Фитнес

Локација

   
You don't have permission to register