Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Христос

Вила Христос

 
(0 Оцени)

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред
плажата. Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани, ориентирани кон југозапад, и од терасите ќе уживате во прекрасното зајдисонце. Сите студија и апартмани се опремени со кујна, опремена со основен прибор за јадење, купатило, ТВ и клима чие користење е бесплатно. Промената на постелнината е еднаш во текот на престојот. Вилата има WI-FI.

ТЕРМИН ОД: НОЌИ 1/2 Студио

(поглед море)

  1/4

Апартман (поглед море)

19.06 7 230   290
26.06 7 250   330
03.07 7 270   360
10.07 7 300   380
17.07 7 300   380
24.07 7 300   380
31.07 7 300   380
07.08 7 300   380
14.08 7 280   360
21.08 7 240   330
28.08 7 210   290
04.09 7 160   220
11.09 7 80   160
18 .09 7 70   80

НАПОМЕНА:

– Цените се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата.

-Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во капацитетите.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

– Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

 

– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 – 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register