Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

АПАРТМАНИ БОЛ НА БРАЧ

АПАРТМАНИ БОЛ НА БРАЧ

 
(0 Оцени)

БОЛ НА БРАЧ, ХРВАТСКА                               Сопствен или Авионски превоз

 

 

На најубавиот дел на островот Брач, настанало малото, живописно место Бол. Некогашната рибарска населба, денес претставува БИСЕР на хрватскиот туризам, кој може да смести 10 000 туристи. Со својата убавина, бројните плажи, културни содржини, гостољубивост и квалитетно сместување, хотелско и приватно (апартмани и вили), Бол е прекрасен избор за Вашиот одмор. Посебност на Бол му дава плажата “Златен р’т”,  по многумина најубава на Медитеранот.

За вашиот престој изберете апартман …

Сместувањето во вилите ќе Ви овозможи да имате пријатен одмор, да склопите нови пријателства и да ја запознаете гостопримливоста на домаќините.

Апартманите, самостојните станови за одмор имаат една или повеќе соби, комплетно опремена кујна, една или две бањи, клима уред, телевизор, балкон.

 

 

 

 

АПАРТМАНИ БОЛ НА БРАЧ – КОМФОРТ
ТИП КОНФОРТ НАЕМ НА АПАРТМАН НА ДЕН
ТЕРМИН 01.06 – 17.06

02.09 – 31.10

17.06 – 01.07

26.08 – 02.09

01.07 – 22.07 22.07 – 26.08
АПП 2 60 € 75 € 85 € 110 €
АПП 3 75 € 85 € 100 € 123 €
АПП 4 80 € 95 €  123 € 145 €
АПП 5 90 € 105 € 135 € 175 €
АПП 6 100 € 115 € 160 € 200 €
БЕЛВЕДЕРЕ АПП 4 95 € 123 € 155 € 185 €

 

 

 

Туристичка такса: Возрасни 1 евро на ден, Младинци од 12-18 г. 0,5 евра, Деца до 12 г. бесплатно

Доплата за авио превоз до Сплит (Среда и Сабота за одење, Вторник и Петок за враќање) и  трансфери до Бол (до вилата):

Возрасни: од 275 ЕУР (со вклучени аеродромски такси и багаж за чекирање),

Деца 2-12 г.: од 245 ЕУР (со вклучени аеродромски такси и багаж за чекирање),

Деца од 0-2 г.: од 15 ЕУР (со вклучени аеродромски такси и багаж за чекирање)

 

Цените се дадени во Евра, а плаќањето во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register