Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

МАКСИ  ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* – ВЕЛИНГРАД

МАКСИ  ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* – ВЕЛИНГРАД

 
(0 Оцени)

MAXI PARK HOTEL 5*

Цени валидни за период од 01.09-22.12.2022

ПАКЕТ ЦЕНИ ЗА 5 НОЌЕВАЊА

Вид на соба 5 ноќевања со појадок 5 ноќевања со појадок и вечера
Стандард студио 2+1 до 11.99г 575€ 688€
Стандард студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 440€ 507€
Делукс студио 2+1 до 11.99г

 

676€ 790€
Делукс студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 495€ 563€
Премиум студио 2+2 до 11.99г

 

708€ 845€
Премиум студио еднокреветно 1+2 до 11.99г 540€ 609€
Јуниор сјуит 2+2 до 11.99г

 

744€ 879€
Јуниор сјуит еднокреветно 1+2 до 11.99г 586€ 654€
Дополнително легло за 3 возрасен или дете над 11.99г 164€ 215€

 

 

MAXI PARK HOTEL 5*

ПАКЕТ ЦЕНИ ЗА 4 НОЌЕВАЊА

Вид на соба 4 ноќевања со појадок 4 ноќевања со појадок и вечера
Стандард студио 2+1 до 11.99г 477€ 570€
Стандард студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 364€ 420€
Делукс студио 2+1 до 11.99г

 

560€ 654€
Делукс студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 410€ 467€
Премиум студио 2+2 до 11.99г

 

588€ 700€
Премиум студио еднокреветно 1+2 до 11.99г 448€ 504€
Јуниор сјуит 2+2 до 11.99г

 

616€ 728€
Јуниор сјуит еднокреветно 1+2 до 11.99г 486€ 541€
Дополнително легло за 3 возрасен или дете над 11.99г 109€ 172€

 

 

 

MAXI PARK HOTEL 5*

ПАКЕТ ЦЕНИ ЗА 3 НОЌЕВАЊА

Вид на соба 3 ноќевања со појадок 3 ноќевања со појадок и вечера
Стандард студио 2+1 до 11.99г 369€ 442€
Стандард студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 282€ 326€
Делукс студио 2+1 до 11.99г

 

435€ 507€
Делукс студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 319€ 362€
Премиум студио 2+2 до 11.99г

 

456€ 544€
Премиум студио еднокреветно 1+2 до 11.99г 348€ 391€
Јуниор сјуит 2+2 до 11.99г

 

479€ 565€
Јуниор сјуит еднокреветно 1+2 до 11.99г 377€ 420€
Дополнително легло за 3 возрасен или дете над 11.99г 82€ 129€

 

 

MAXI PARK HOTEL 5*

ПАКЕТ ЦЕНИ ЗА 2 НОЌЕВАЊА

Вид на соба 2 ноќевања со појадок 2 ноќевања со појадок и вечера
Стандард студио 2+1 до 11.99г 260€ 310€
Стандард студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 198€ 230€
Делукс студио 2+1 до 11.99г

 

305€ 357€
Делукс студио еднокреветно 1+1 до 11.99г 225€ 255€
Премиум студио 2+2 до 11.99г

 

321€ 382€
Премиум студио еднокреветно 1+2 до 11.99г 245€ 275€
Јуниор сјуит 2+2 до 11.99г

 

337€ 398€
Јуниор сјуит еднокреветно 1+2 до 11.99г 266€ 296€

 

Дополнително легло за 3 возрасен или дете над 11.99г 54€ 86€

 

Цените се пакет по соба во евра и вклучуваат: соодветниот број на ноќевања со појадок или појадок и вечера,

внатрешен минерален базен, базен со сол од Мртво Море и базен со Water Effects, надворешен минерален базен и

Џакузи, 3 минерални бањи, финска сауна, руска сауна, кедар сауна, солена сауна, солена соба, парна бања,

соба за релаксација, фитнес, еко патека, безжичен интернет, безбеден паркинг.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register