Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

МАКСИ  ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* ВЕЛИНГРАД-2024

МАКСИ  ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* ВЕЛИНГРАД-2024

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МАКСИ 5 * ВЕЛИНГРАД

                               

 

 

  Недела – Четврток

 

Петок – Сабота

 

Недела-Четврток Петок -Сабота
НП НП ПП ПП
Стандард Студио (2+1) 138€ 166€ 164€     197€
Делукс Студио (2+1) 161€ 194€ 187€ 220€
Премиум Студио (2+2) 169€ 210€ 199€ 243€
Јуниор Суит ( 2+2) 176€ 220€ 207€ 251€
Еднореветна Стандард (1+0) 107€ 135€ 123€ 151€
Едноспален Апартман ( 2+2) 135€ 159€ 166€ 189€
Возрасен на дополнително легло – 31 € на НП|

Возрасен на дополнително лего – 46 на ПП | Деца до 11.99 год со 2 возрасни -БЕСПЛАТНО  |

 

Цените се во евра по соба на база НП ( Ноќевање со појадок ) и ПП ( Полупансион ) за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Сместување во соодветната соба на база ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен со минерална вода,внатрешен базен со сол од мртво море , 3 топли мини базени , финска сауна фитнес, руска сауна, џакузи,парна бања )
 • Паркинг

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € по лице на ден
 • Патничко осигурување

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register