Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Регнум 5*

Хотел Регнум 5*

 
(0 Оцени)

 

 

ХОТЕЛ РЕГНУМ БАНСКО 4 * 

www.regnum.bg
БОНУСИ : 7=6  (не важи за период 28.12-07.01.2022) – валидни резервации направени после 21.11.2022

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА :  25 % ПОПУСТ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ НА ББ/НП ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД  22.12-27.12.2022  , 08.01-28.01.2023 и 19.03-13.04.2023

 

БОНУСИТЕ 7=6 И СПЕЦИЈАЛНАТА ПОНУДА  НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

28.12-07.01.2023 29.01-25.02.2023 22.12-27.12.2022

08.01-28.01.2023

26.02-18.03.2023

01.12-21.12.2022

19.03-13.04.2023

Junior Suite 2+0 224€ 178€ 145€ 120€
Executive Suite (1-bedroom) (2+1) 241€ 189€ 156€ 132€
Executive With mountain view suite(2+1) 247€ 195€ 162€ 138€
Executive Deluxe suite (1-bedroom) (2+2) 253€ 201€ 168€ 144€
Executive Deluxe suite with mountain view (2+2) 258€ 207€ 174€ 150€
Grand Suite  (2-bedrooms)  (4+2) 431€ 340 260€ 230€
Grand Suite with mountain view (4+2)

 

 

437€ 345€ 266€ 236€
Дете од 0-06.99
Дете од 07-12.99

На дополнително легло

35€ 30€ 20€ 20€
Возрасен на дополнително легло 75€ 64€ 48€ 37€

 

 

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
Доплата за користење на Регнум Бања Термал и организиран транспорт : возрасен – 12€, дете 4-11 год.- 6€
Дополнителни услови :

 

Дете од 0-06.99 год. Плаќа 1 € на ден .

▪ Доплата за  вечера : возрасен – 23€, дете -12€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 135€, дете (11-15.99 год.) – 70€, дете (6-11.99 год.) – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register