Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5 * Пакет за 7 ноќи

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5 * Пакет за 7 ноќи

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МЕДИТЕ СПА 5* САНДАНСКИ

                                Пакет цени за мин 7 ноќевања

 

 

  Цена по ноќ за мин 7 дена
 
Делукс Соба (2+1) 131€
Делукс Соба со балкон (2+0) 137€
Премиум Соба (2+1) 141€
Премиум Соба со балкон ( 2+1) 149€
Јуниор Суит (2+2) 182€
Делукс апартман (4+0) 256€
Вила со 1 спална ( 2+1) 243€
Вила со 2 спални ( 4+1) 364€
Вила со 3 спални (6+1) 487€
Фемили вила со 2 спални (4+1) 364€
Фемили вила со 3 спални ( 6+1) 487€
Премиум Вила со 4 спални (8+4) 691€

 

Возрасен на дополнително легло – 46 | Деца до 11.99 год со 2 возрасни -БЕСПЛАТНО  |

 

Цените се во евра по соба на база ПОЛУПАНСИОН за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Сместување во соодветната соба на база ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар (внатрешен и надворешен базен со минерална вода, фитнес, сауна парк,надворешно џакузи,парна бања , игротека.)
 • Паркинг

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € по лице на ден
 • Патничко осигурување
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register