Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Стримон Гарден СПА  5*- Ќустендил

Стримон Гарден СПА  5*- Ќустендил

 
(0 Оцени)

Стримон Гарден СПА  5*- Ќустендил

Цените се валидни за период 01.01-31.12.2023.

 

Тип на соба СПА викенд  пакет 2 ноќевања ПП-петок/сабота Плати 2 користи 3 ноќевања со појадок и вечера во работни денови
Двокреветна Делукс  2ца возрасни 278€ 304€
Двокреветна делукс двајца возрасни и дете од 6-13.99г на дополнително лего 323€ 359€
Двокреветна делукс двајца возрасни +1 возрасен на дополнително легло 348€ 390€
егзекутив сјуит или мезонет делукс двајца возрасни 327€ 354€
Фамилијарен апартман двајца возрасни со две деца од 6-13.99г 458€ 496€

 

Деца до 6г бесплатно на дополнително легло со двајца возрасни

Цените се за соба и вклучуваат:

– 2/3 полупансиони со појадок и вечера на база шведска маса

-користење на СПА центар(солен покриен минерален базен, римска бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, ладен базен, релакс зона со лежалки)

-фитнес сала

-паркинг

-интернет

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register