Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ФОРМУЛА ИСТАНБУЛ

ФОРМУЛА ИСТАНБУЛ

 
(0 Оцени)
ФОРМУЛА 1-ИСТАНБУЛ 2021
термин 30.09-03.10/2021
2 ноќевања со појадок и тридневна карта за тренинг квалификации и главна трка.
Панорамски разглед и шопинг
Превоз со модерен високо туристички автобус
Цена 10.650 ден
🏎☀️👍🇹🇷

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register