Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Арена -Попова Шапка

Хотел Арена -Попова Шапка

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ АРЕНА 4*

 

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 1.500ден
Ноќевање со појадок и вечера 1.800ден

 

 

 

 

 

 УЖИВАЊЕ НА СВЕЖ ВОЗДУХ НА ПОПОВА ШАПКА 

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок/ појадок и вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

 

ЈАВАЊЕ КОЊИ НА ШАПКА

-1000ден НИЗ НАСЕЛБА

-1200ден ДО АНТЕНИ

1500ден ЈЕЛАК,ЛИСЕЦ

 

ИЗНАЈМУВАЊЕ НА АТВ МОТОРИ

2000 ДЕНАРИ по мотор – 1.5 ЧАС

КРАТКА ТУРА 2 ДО 3ч  Јелак,Видиковец,Лисец-3000денари по мотор

ДОЛГА ТУРА 5 до 6ч СО ВКЛУЧЕН ПИКНИК ВО  ЛЕШНИЦА  од Хотел Арена,Лисец,Бродец,Бозовце,Лешница,Попова Шапка-6000денари по мотор

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register