Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Камелиа 4*

Хотел Камелиа 4*

 
(0 Оцени)

КАМЕЛИА КОМПЛЕКС 4* ПАМПОРОВО

 

ПОПУСТИ

10% попуст за резервација до 31.10/2021

Тип на сместување 19.12-27.12/2021 28.12-01.01/2022 02.01-08.01/2022 09.01-20.01/2022 21.01-05.03/2022
Едноспален апартман 2+2 45€ 65€ 45€ 34€ 42€
Двоспален апартман 4+2 37€ 56€ 37€ 28€ 35€
Троспален апартман 6+2 36€ 53€ 36€ 27€ 33€

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ

Доплата за  појадок 6 € за возрасни,4 € за деца

Доплата за полупансион 17€ за возрасни, 9 € за деца

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

-деца до 5.99год бесплатно

-деца од 6 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 40% од сумата за возрасен

-трет возрасен на дополнително легло   плаќа 80% од сумата

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

Внатрешен базен,фитнес,ски гардеробер,детски кат, WIFI,

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register