Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Каса Карина 4 * Банско

Хотел Каса Карина 4 * Банско

 
(0 Оцени)
CASA KARINA 4* – Банско

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОД ОД 01.04-30.11.2024

ALL HB BB
Цени по лице за 1 ноќевање
Двокреветна соба 2+2 52€ 43€ 34€
Студио 2+1 54€ 45€ 36€
Студио делукс 2+2 61€ 52€ 43€
Едноспален апартман 2+2 55€ 46€ 37€
Двоспален апартман 4+2 55€ 46€ 37€
Двоспален апартман лукс 4+2 64€ 55€ 46€
Во цената е вклучено : појадок/полупансион/ АЛЛ ( појадок,ручек,ужина,вечера и пијалоци за време на оброците) .

Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет и паркинг .

Дополнителни услови :
▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 31€ 26€ 20€
▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 34€ 28€ 22€
▪ Возрасен на дополнително легло 42€ 35€ 27€
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

КАПАЦИТЕТ

Двокреветна соба 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години
Студио 2 возрасни + 1 дете до 3.99 години
Студио лукс 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години
Едноспален Апартман 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години
Двоспален Апартман 4 возрасни + 2 деца до 11.99 години
 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register