Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Хот Спрингс-Бања ( Цени 2023 )

Хотел Хот Спрингс-Бања ( Цени 2023 )

 
(0 Оцени)

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

 

Редовен ценовник за 2023 год.

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит

(2+2)

Алпин апп (2+3)
02.01-18.03.2023
21.07-09.09.2023
Недела-четврток 74€ 79€ 84€ 94€ 106€
Петок и сабота 86€ 94€ 99€ 104€ 119€
19.03-20.07.2023
10.09-22.12.2023
Недела-четврток 64€ 71€ 78€ 86€ 98€
Петок и сабота 76€ 84€ 89€ 96€ 111€

 

 

 

 

ВИЛА СО 3 СПАЛНИ СОБИ(6+3)

02.01-20.07.2023
10.09-22.12.2023
21.07-09.09.2023
Недела-четврток Петок и сабота Недела-четврток Петок и сабота
405€ 480€ 470€ 547€

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

 • 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
 • 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

 

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

 

Дополнителни услови :

 • За сместување во еднокреветна соба – се плаќаат две суми
 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 32€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€ на ден
 • Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 75% посто плаќа од цената на возрасен
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 42€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 32€ на ден

 

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

 

 

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register