Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ НИМФА –ВАЛОНА – АЛБАНИЈА 2022

ХОТЕЛ НИМФА –ВАЛОНА – АЛБАНИЈА 2022

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ НИМФА –ВАЛОНА – АЛБАНИЈА 2022

 

Тип на сместување 01.05-31.05 01.06-30.06

01.09-30.09

01.07-31.08 01.01-31.04

01.10-31.12

Persons M2
Deluxe suite with sea view

 

80 € 110€ 150€         70€ 5 95
Quadruple room with balcony and sea view 60€ 80€ 100€ 55€ 4 30
Triple room with balcony and sea view 60€ 70€ 85€ 45€ 3 25
Deluxe room with balcony (no sea view) quadruple 55€ 70€ 90€ 45€ 4 35
Double room with balcony and sea view 50€ 65€ 80€ 35€ 2 20
Standard room(quadruple) with balcony and sea view 55€ 70€ 85€ 35€ 4 22
Standard room(quadruple) with balcony and side sea view 50€         65€ 75€ 4 20
Цените вклучуваат појадок, чадор / 2 лежалки на плажа и паркинг. Собите имаат бесплатен WiFi, кабловска телевизија, клима,
фрижидер и сл. 

ДАДЕНИТЕ ЦЕНИ СЕ ПО СОБА НА ДЕН .

Хотелот Нимфа се наоѓа во близина на Валона (Јужна Албанија), само 10 мин со автомобил до Центарот на градот Валона.

 

Хотелот нуди 46 климатизирани соби, уникатна приватна плажа (бесплатни лежалки и чадор ) , еден бар / ресторан кој нуди медитеранска кујна.

Бесплатен приватен паркинг за гостите.

 

 

Повеќето од собите имаат балкони со поглед на море со единствена панорама на заливот Валона.

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register