Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ НИМФА –ВАЛОНА – АЛБАНИЈА 2024

ХОТЕЛ НИМФА –ВАЛОНА – АЛБАНИЈА 2024

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ НИМФА –ВАЛОНА – АЛБАНИЈА 2024

Тип на соба 01.06-15.06

16.09-30.09

16.06-30.06

01.09-15.09

01.07-15.07 16.07-31.07 01.08-15.08 16.08-31.08 Бр. на лица
Deluxe suite with sea view 150€ 170€ 200€ 220€ 230€ 220€ 5
Quadruple room with balcony and sea view 120€ 130€ 140€ 150€ 160€ 150€ 4
Triple room with balcony and sea view 110€ 120€ 130€ 140€ 150€ 140€ 3
Deluxe room with balcony (no sea view) quadruple 90€ 100€ 110€ 120€ 130€ 130€ 4
Double room with balcony and sea view 100€ 110€ 130€ 150€ 160€ 150€ 2
Standard room(quadruple) with balcony and sea view(renovated) 120€ 130€ 150€ 160€ 180€ 170€ 4
Standard room(quadruple) with balcony and side sea view 110€ 120€ 140€ 150€ 160€ 150€ 4

ДАДЕНИТЕ ЦЕНИ СЕ ПО СОБА НА ДЕН .

Хотелот Нимфа се наоѓа во близина на Валона (Јужна Албанија), само 10 мин со автомобил до Центарот на градот Валона.

 

Хотелот нуди 46 климатизирани соби, уникатна приватна плажа (бесплатни лежалки и чадор ) , еден бар / ресторан кој нуди медитеранска кујна.

Бесплатен приватен паркинг за гостите.Повеќето од собите имаат балкони со поглед на море со единствена панорама на заливот Валона.

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register