Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ “СПАРТАК 4*” екс.Свети Никола

ХОТЕЛ “СПАРТАК 4*” екс.Свети Никола

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ СПАРТАК  4*- САНДАНСКИ

2023

 

 

Цени Еднокреветна класик со балкон Еднокреветна класик без балкон Двокреветна класик со балкон Двокреветна класик без балкон
86€ 76€ 97 € 86 €

 

 

Дополнителни информации:

  • Цените се по соба за две лица на база ноќевање со појадок
  • Цената за Студио е за три возрасни лица
  • Во цената е вклучено : ноќевање,појадок-шведска маса,користење на внатрешен базен со минерална вода,надворешен термален базен –тип џакузи,сауна,римска бања,солена соба,фитнес,бесплатен паркинг.
  • Деца до 3 години бесплатно
  • Дете од 4 -11,99 год. на редовно легло 30% попуст од цената за возрасен
  • Дете од 4-11,99 год.на дополнително легло 50% попуст од цената за возрасен
  • Доплата за вечера 16 евра на ден
  • Доплата за соба со балкон 11 евра

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register