Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ “СПАРТАК 4*” екс.Свети Никола

ХОТЕЛ “СПАРТАК 4*” екс.Свети Никола

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ СПАРТАК  4*- САНДАНСКИ

2023

 

Цените се за СОБА за 2 ноќевања со појадок

Двoдневен пакет / неделa – четвртoк

сместување 1 возрасен 1 возрасен +
дете до 12г
2 возрасни 2 возрасни +
дете до 4г
2 возрасни +
дете 4-12г
Двокреветна Класик 142 142 163 163 194
Двокреветна Класик-балкон 163 163 183 183 X
Двокреветна Супериор 173 173 204 204 X
Двокреветна Супериор-балкон 193 193 224 224 x

Двoдневен пакет / петок и сабота

сместување 1 возрасен 1 возрасен +
дете до 12г
2 возрасни 2 возрасни +
дете до 4г
2 возрасни +
дете 4-12г
Двокреветна Класик 163 163 183 183 214
Двокреветна Класик-балкон 183 183 204 204 х
Двокреветна Супериор 190 190 224 224 х
Двокреветна Супериор-балкон 214 214 245 245 х

 

Цените се за СОБА за 3 ноќевања со појадок

 

Триденвен пакет / недела-четврток /

сместување 1 возрасен 1 возрасен +
дете до 12г
2 возрасни 2 возрасни +
дете до 4г
2 возрасни +
дете 4-12г
Двокреветна Класик 203 203 232 232 278
Двокреветна Класик-балкон 232 232 261 261 х
Двокреветна Супериор 246 246 290 290 х
Двокреветна Супериор-балкон 277 277 320 320 х

Триденвен пакет / четвртoк – сабота

сместување 1 возрасен 1 возрасен +
дете до 12г
2 возрасни 2 возрасни +
дете до 4г
2 возрасни +
дете 4-12г
Двокреветна Класик 223 223 252 252 265
Двокреветна Класик-балкон 252 252 281 281 х
Двокреветна Супериор 266 266 310 310 х
Двокреветна Супериор-балкон 295 295 338 338 х

Цените се во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

Цените се по соба и вклучуваат:
2 / 3 ноќевања со појадок на шведска маса;
Бесплатно користење на спа – центар со внатрешен базен со минерална вода,
Надворешен термално џакузи базен,
Сауна,
Римска бања,
Солена соба,
Фитнес сала;
Бесплатен интернет;
Паркинг;
Туристичка такса

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register