Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Путник – Копаоник 4*

Хотел Путник – Копаоник 4*

 
(0 Оцени)

HOTEL PUTNIK PO MERI PRAVOG PUTNIKA

HOTEL PUTNIK KOPAONIK 4* SUPERIOR VILA PUTNIK KOPAONIK 4*
RANI BOOKING 10% DO 31.10.2022.
PERIOD USLUGA STANDARD FAMILY APARTMAN STANDARD FAMILY
1/1 1/ 2  1/3 1/3  1/4 (min 4 osobe) 1/1 1/2 1/3  1/4
01.12.-22.12. PP 120 80 88 96 156 104
23.12.-28.12. 143 95 105 114 186 124
29.12.-02.01. 240 160 176 192 312 208
03.01.-22.01. 173 115 127 138 225 150
23.01.-11.02. 150 100 110 120 195 130
12.02.-12.03. 180 120 132 144 234 156
13.03.-18.03. 150 100 110 120 195 130
19.03.-04.04. 120 80 88 96 156 104

Во цената е вклучено: појадок, вечера, користење на СПА центар-затворен базен, базен за деца, фитнес, финска сауна, арома сауна, соле сауна, парна бања, амам, џакузи, соба за релаксација, ски гардеробер, шатл до гондола.

20€ доплата за соба со балкон

10€  паркинг

Новогодишна вечера 80€, 40€ за деца

ДЕЦА:

деца 0-5.99год на дополнително легло  бесплатно

 деца од 6-11.99год на дополнително легло  50% попуст

возрасен на дополнително легло 30% попуст

Hotel Putnik е лоциран во најубавиот дел на Копаоник, Сончева Долина, на  1.650 m/надморска висина. Комплетно е реновиран и на своите гости им ги овозможува сите оние услови кои би го направиле вашиот одмор незаборавен. Располага со 116 сместувачки капацитети, односно 270 легла, од кои 83 модерни стандардни соби,
13 фамилијарни соби и  6 луксузно опремени апартмани какои Супериор Вила Путник која е склоп во хотелот и располга со 6 фамилијарни и 8 стандардни соби. Бесплатно користење на SPA & WELLNESS центарот, во склоп на хотелот лоби бар, детско катче, фитнес центар, конгресна сала и сала за состаноци, ски остава во склоп на хотелот, спортски терени, паркинг, банкомат и продавница за сувенири. Секој ден хотелот организира трансфер со мини бус до центарот на ски центарот, според фиксно определена саатница.

 

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register