Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Valamar Club Dubrovnik 3*-Dubrovnik

Valamar Club Dubrovnik 3*-Dubrovnik

 
(0 Оцени)
Место Хотел Капацитет
Дубровник Valamar Club Dubrovnik 3* 2+0

 

Valamar Club Dubrovnik 3* 01.04-15.04

15.10-31.10

15.04-06.05

08.10-15.10

06.05-27.05

01.10-08.10

27.05-01.07

24.09-01.10

01.07-24.09
Цени 47€ 62€ 77€ 95€ 107€
Попуст за 3 возрасни 80% 80% 80% 80% 80%
Попуст за дете од 05-13.99г на регулар кревет 50%
Дете од 04.99г со 2ца возрасни во соба БЕСПЛАТНО
Доплата за бебешко креветче
Минимум престој 4 4 4 5 5
Престој помал од 4 дена 40% +

 

  • Цените се по лице на ден на база АЛЛ лајт

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register