Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ДУБРОВНИК 2023

ДУБРОВНИК 2023

 
(0 Оцени)

 

ДУБРОВНИК Хотел ВИС*** 2+1 bp

2+1 bss

Room 2+1

On

Request

Хотел Комодор *** 2+1  park

2+1  bss

Хотел Сплендид *** 2+1 bss

 

  Вид на соба Услуга Цените се по лице на ден
01.03 -09.05.

11.10.-31.12.

09.05.-31.05.

01.10.-11.10.

31.05.-30.06.

01.09.-01.10.

30.06.-01.09.
Hotel  VIS 2+0  bp HB 50 58 80 85
2+0  bss 53 63 85 91
Hotel KOMODOR 2+0  park 50 58 80 85
2+0  bss 53 63 85 91
Hotel SPLENDID 2+0  bss 57 70 91 102
Попуст за трет возрасен од 12г на дополнително легло 20%
Деца до 1.99г  без легло Free of charge
Попуст за дете до 11.99г на дополнително легло 50%
Попуст за дете до 11,99г на редовно легло 30%
·
Минимум ноќевања 4
Пократок престој  на барање + 30%
Release 7 14 14 21

 

Туристичка такса не е вклучена во цената и се плаќа 2,70€ по лице на ден лица од 12-16.99г плаќаат 50%, додека пак лица под 12г не плаќаат такса
Минимум ноќевања 4
Пократок престој  на барање + 30%

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register