Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Апартман Анастасија – Неа Плагија 2024

Апартман Анастасија – Неа Плагија 2024

 
(0 Оцени)

Апартман ”ANASTASIJA” е лоциран во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso Pagoni  и на околу  60 м. од плажа.  Располага со 1/4+2 дуплекс,со две одделни спални соби во едната француски лежај, во другата спална соба два единечни кревети, дневна соба со легла на извлекувања  во продолжение е и комплетно опремена кујна, WC, и голем балкон.

 

 *Доплата на туристичка такса 3 еур € за  дуплекс од ноќ (се плаќа во агенција )

 

 • 5 % попуст за резервации и уплати до 01.2024

*попустот не важи за промо цени

 

Цените се за наем на дуплекс

 

Термини 1/4 +2 ДУПЛЕКС Бр. ноќевања
24.05.2024  

230  промо

8
01.06.2024 330 7
08.06.2024 480 7
15.06.2024 500 7
22.06.2024 570 7
29.06.2024 620 7
06.07.2024 660 7
13.07.2024 710 7
20.07.2024 710 7
27.07.2024 730 7
03.08.2024 730 7
10.08.2024 710 7
17.08.2024 710 7
24.08.2024 620 7
31.08.2024 550 7
07.09.2024 500 7
14.09.2024 460 7
21.09.2024 390 7

*Клима (вклучена во цената), wi-fi -(вклучена во цената)

Услови под кои важи аранжманот

    Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.                            

 

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин, попустите не се комбинираат.
 • Доплата на туристичка такса 3€ на дуплекс од ноќ (се плаќа во агенција )
 • Користењето на клима-уред, WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО .

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 • За возрасни 2.2790 мкд. (45 евра)
 • За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра) 
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман
 • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница  е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register