Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Хот Спрингс

Хотел Хот Спрингс

 
(0 Оцени)

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог)
www.hotsprings-spa.com

 

Редовен ценовник за 2022 год.

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит

(2+2)

Алпин апп (2+3)
06.03-28.07.2022
06.09-23.12.2022
Недела-четврток 61€ 68€ 73€ 80€ 94€
Петок и сабота 73€ 79€ 84€ 93€ 104€
29.07-05.09.2022 Недела-четврток 71€ 75€ 80€ 88€ 101€
Петок и сабота 83€ 90€ 93€ 100€ 113€

 

 

 

 

ВИЛА СО 3 СПАЛНИ СОБИ(6+3)

02.01-28.07.2022
0
6.09-23.12.2022
29.07-05.09.2022
Недела-четврток Петок и сабота Недела-четврток Петок и сабота
363€ 436€ 422€ 495€

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

 • 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
 • 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

 

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

 

Дополнителни услови :

 • За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 32€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€ на ден
 • Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 75% посто плаќа од цената на возрасен
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 42€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 32€ на ден

 

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register