Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Феста Винтер Палас 5 *

Хотел Феста Винтер Палас 5 *

 
(0 Оцени)
FESTA WINTER PALACE 5* BOROVETS  
 
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15 % ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ 20.01 – 01.02.2024

НП=ПП за престој  20.01 – 31.03.2024

 
 
   
 
Цените се по лице за 1 ноќевање

На база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

15.12-21.12.2023

28.12-29.12.2023

04.03-09.04.2024

22.12-27.12.2023 30.12-01.01.2024 02.01-25.01.2024 26.01-03.03.2024
Двокреветна соба делукс 2+1                           66 €                             82 €                           130€                           102 € 112€
Јуниор Суит 2+1 -3+0                           78 €                             90 €                           140 €                           113 € 124€
Едноспален Апартман 2+1 3+0 85€ 100€ 152€ 124€ 134€
Еднокреветна Соба 1+0 100€ 165€ 260€ 155€ 204€
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес,парна бања,солена соба , руска бања, ски гардеробер, интернет..
Дополнителни услови :  
▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло  70 % попуст
▪ Дете од 4-13.99 год. Со еден возрасен  на редовно легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст
▪ Доплата за вечера :22 евра возрасни , 11 евра за деца од 4-13.99 години .
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 125€, дете – 65€ од 4 – 13.99
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register