Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ГРАНД ХОТЕЛ 4* БАНСКО

ГРАНД ХОТЕЛ 4* БАНСКО

 
(0 Оцени)

ГРАНД ХОТЕЛ 4* БАНСКО

 

ПОПУСТИ

-7=6 важи за престој во период од 01.12-28.12.2023 и 03.01-15.04.2024

 

Тип на соба

 

ПОЛУПАНСИОН

01.12.2023-21.12.2023

 

10.03.2024-15.04.2024

22.12.2023-28.12.2023

 

03.01.2024-

08.01.2024

 

28.01.2024-

09.03.2024

29.12.2023-

02.01.2024

 

09.01.2024-

27.01.2024

Двокреветна стандард соба(2+1 до 5,99) 150 190 252 179
Едноспален Апартман(2+2) 172 212 275 201
Двокреветна  соба егзекутив(2+0) 183 223 286 212
Двоспален Апартман ( 4+1) 321 402 527 379
Доплата за дете 6-11,99 години на дополнтелно легло 35 45 55 45
Доплата за возрасно лице на дополнително легло 62 72 92 72
Ултра Алл Инклузив 28

 

28

 

28

 

28

 

Ултра Алл за деца

6-11,99 г.

18 18 18 18
ДЕЦА ДО 5,99 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН ЗА 2 ЛИЦА / ВО ДВОСПАЛЕН АПРТМАН ЗА 4 ЛИЦА

 

 

Цената вклучува:

– Затворен базен

– Базен за деца

– Финска Сауна

– Арома Сауна

– Солена Сауна

– Парна Бања

– Амам

– Џакузи

– Соба за релаксација

– Фитнес

-Шатл до гондола

 

Доплата за новогодишна вечера – 95 евра возрасни , 50 евра деца од 6-11.99 години

Паркинг со доплата на рецепција 5 евра по ден (Ограничени места)

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register