Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ГРАНД ТЕРМЕ 5* – Бања

ГРАНД ТЕРМЕ 5* – Бања

 
(0 Оцени)
GRAND THERME 5* – с.Бања, Банско
 БОНУС – 7=6 за период од 01.12-21.12.2023 и 03.01-15.04.2024
Цените се за 2 лица / двоспалниот апартман за 4 лица за 1 ноќевање на база Полупансион / Алл Инклузив 01.12-21.12.2023

03.01-15.04.2024

ПП АЛЛ
Двокреветна Делукс соба 2+1(до 1,99г.) 176 € 210 €
Егзекутив соба 2+0 185 € 221 €
Егзекутив Премуим соба 2+1(до 5,99г.) 185 € 221 €
Фамилијарна соба 2+1(до 11,99г.) 221 € 261 €
Фамилијарен апартман 2+1(до 11,99г.) 231 € 271 €
Едноспален апартман 2+1(до 5,99г) +1(до 11,99 г.);

3+0;

3+1(до11,99)

269 € 314 €
Двоспален апартман 4+1(до 5,99г.) 368 € 429 €
Минимален престој : 3 ноќевања
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен со минерална вода(38 степени),лаконуим,  хербална сауна,финска сауна, арома сауна, парна бања, арома парна бања со шок базен, надворешен базен со минерална вода(38 степени само за возрасни), 2 надворешни базени, фитнес, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. на доплнително легло  – бесплатно
▪ Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 35 € на ПП / 45 € на АЛЛ
▪ Возрасен на дополнително легло – 50 € на ПП / 75 € на АЛЛ
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register