Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ГРАНД ТЕРМЕ 5* – Бања

ГРАНД ТЕРМЕ 5* – Бања

 
(0 Оцени)
Цените се по соба на ден / за 2 лица во едноспален апартман / за 4 лица во двоспален апартман
Период 05.02-31.01.2024

01.07-30.11.2024

Велигден

02.05-07.05.2024

01.04-30.06.2024 Максимум капацитет
Тип на услуга Полупансион Алл Алл Полупансион Алл
Тип на соба  
Двокреветна Делукс соба 193 226 277 170 215 2в. + 1 до 1.99г.
Егзекутив соба 204 237 286 193 226 2в.
Егзекутив премиум соба 204 237 286 193 226 2в. + 1 до 5.99г.
Фамилијарна соба 237 280 328 226 259 2в. + 1 до 11.99г.
Фамилијарен апартман 248 292 338 237 270 2в. + 1 до 11.99г.
Едноспален апартман 286 330 390 270 314 2в. + 1 до 5.99+1 до 11.99 /  3в. + 1 до 2г
Двоспален Апартман 347 457 556 368 435 4в. + 1 до 5.99г
Доплата за дополнително легло Дете до 5.99г. Бесплатно
Дете од 6 – 11.99 г. 38 € на полупансион / 49 € на Алл Инклузив
Трет возрасен 55 € на полупансион / 82 € на Алл Инклузив
Минимум престој од 3 ноќевања
БОНУС 7=6 (не важи за престој во период 02-07.05.2024)

 

 

Во цената е вклучено :

 • Користење на внатрешен базен со минерална вода(38 степени)
 • Лаконуим
 • Хербална сауна
 • Финска сауна
 • Арома сауна
 • Парна бања
 • Арома парна бања со шок базен
 • Надворешен базен со минерална вода(38 степени само за возрасни)
 • 2 надворешни базени
 • Фитнес
 • Интернет
 • Танспорт до жичарница (по распоред)

 

Во цената не вклучена туристичка такса од 1 евро по лице на ден.

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register