Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Грин Вуд 4 * – Велигден

Хотел Грин Вуд 4 * – Велигден

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ГРИН ВУД 4 *

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТ

03.05-06.05.2024

Цената е на база Алл Лајт Пакет за 3 ноќевања по лице

 

Двокреветна Соба (2+0) 198€

 

Студио ( 2+ 1 ,(2+2) 207€
Едноспален апартман (2+2) 213€

 

Двоспален Апартман (4+2) 207€
Деца до 5.99 години -Бесплатно
Прво дете од 6 до 13.99 години – БЕСПЛАТНО на дополнително легло
Второ дете од 06-13.99 години – 50 % од сумата

На дополнително легло

Дете од 06-13.99 години на редовно легло 70 % плаќа од сумата

 

Возрасен на дополнително легло 70 % плаќа од сумата

 

 

Цената е по лице за 3 ноќевања и вклучува :

Појадок , ручек , вечера , пијалоци за време на оброците ,празнична вечера со забава на 05.05.2024  внатрешен базен , финска сауна , парна бања , релакс соба , фитнес , детски кат ,транспорт до црква во Разлог на 04.05 , интернет , паркинг

.

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register