Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Хот Спрингс Медикал СПА- Бања (Цени 2024)

Хотел Хот Спрингс Медикал СПА- Бања (Цени 2024)

 
(0 Оцени)

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог)
www.hotsprings-spa.com

 

Редовен ценовник за 2024 год.

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит

(2+2)

Алпин апп (2+3)
02.01-06.04.2024 Недела-четврток 185€ 196€ 211€ 221€ 258€
Петок и сабота 201€ 216€ 237€ 247€ 284€
07.04-18.06.2024 Недела-четврток 160€ 175€ 201€ 211€ 239€
Петок и сабота 185€ 201€ 227€ 237€ 264€
19.06-22.09.2024 Недела-четврток 185€ 196€ 211€ 221€ 258€
Петок и сабота 201€ 216€ 237€ 247€ 284€
23.09-23.12.2024 Недела-четврток 160€ 175€ 201€ 211€ 239€
Петок и сабота 185€ 201€ 227€ 237€ 264€

 

 

 

 

ВИЛА СО 3 СПАЛНИ СОБИ(6+3)

02.01-18.05.2024

 

19.05-22.09.2024 23.09-23.12.2024
Недела-четврток Петок и сабота Недела-четврток Петок и сабота Недела четврток Петок и сабота
470€ 546€ 546€ 591€ 470€ 546€

 

 

Цените се во евра по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

 • 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
 • 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

 

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

 

Дополнителни услови :

 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 32€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€ на ден
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 43€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 32€ на ден
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register